To karnet dla najbardziej wymagających osób, które lubią zmieniać przebieg treningów i urozmaicać ich rodzaj. Upoważnia do nielimitowanego korzystania zarówno z siłowni i strefy cardio oraz do treningu funkcjonalnego, jak i zajęć grupowych – po zapisach.

Co oferuje ten karnet?

Dzięki temu karnetowi możesz ćwiczyć kiedy chcesz i jak chcesz! Masz dostęp zarówno do maszyn na siłowni, jak i bogatej oferty zajęć grupowych. Polecamy to rozwiązanie większości naszych klientów, którzy chcą, aby ich treningi były ciekawe i zróżnicowane. 

Co jest do Twojej dyspozycji?

W wyposażeniu klubu fitness Akademii Holistycznej Rejowska 99 znajdują się:

  •  strefa siłowni, a na niej ponad 20 maszyn izolowanych na każdą partię mięśni, maszyny typu Hammer na wolne obciążenie, brama wielofunkcyjna do treningi siłowego, maszyna Smitha, brama do przysiadów, sfrefa wolnego ciężaru, zestawy hantli od 1 do 50 kg,
  • strefa treningu obwodowego, w tym 8 maszyn izolowanych na największe partie mięśni ze stopniowaniem obciążenia, brama wielofunkcyjna,
  • strefa treningu funkcjonalnego, w tym piłki fitness, kettle, piłki BOSU, liny TRX, drabinki,
  • strefa kardio, w tym 12 bieżni, 8 orbitreków, 3 rowery, 1 stepper.

Dodatkowo masz też dostęp do zajęć grupowych, takich jak:

  • zajęcia dla dzieci: karate, junior dance, kids dance, gimnastyka korekcyjna,
  • zajęcia dla dorosłych: cardioboks, pilates, tabata, trampoliny, indoor cycling, zdrowy kręgosłup, body art, TBC, dwa rodzaje jogi, dance, trening wzmacniajacy, sztangi, latino step, super linia i inne.

Wszystkie zajęcia odbywają się w specjalnie przygotowanych do tego celu salach, z których część jest klimatyzowana. Sala do indoor cyclingu została wyposażona w rowery stacjonarne i specjalnie zaprojektowane oświetlenie oraz nagłośnienie.

Sprawdź też inne wersje karnetów: