Jeśli Twoim celem jest budowanie tkanki mięśniowej czy redukcja masy ciała podczas pracy własnej, karnet z ofertą siłowni będzie doskonałym wyborem. Zawiera on dostęp do siłowni i strefy cardio bez opcji wejścia na zajęcia grupowe.

Co zawiera ten karnet?

Karnet z opcją wyłącznie siłowni przeznaczony jest dla osób, które są zdecydowane na samodzielne treningi, bez udziału w zajęciach grupowych. Zapewnia dostęp do wszystkich sprzętów na siłowni oraz w strefie cardio i treningu funkcjonalnego. Nasi trenerzy w trakcie dyżurów rozwieją wątpliwości dotyczące obsługi poszczególnych maszyn w przypadku osób początkujących.

To dobry wybór dla osób, które chcą redukować tkankę tłuszczową, poprawić wydolność organizmu oraz budować tkankę mięśniową bez uczestnictwa w zajęciach zorganizowanych oraz bez bezpośredniej opieki trenera.

Karnet jest ważny przez miesiąc, we wszystkich godzinach otwarcia klubu.

Co jest do Twojej dyspozycji?

W wyposażeniu klubu fitness Akademii Holistycznej Rejowska 99 znajdują się:

  •  strefa siłowni, a na niej ponad 20 maszyn izolowanych na każdą partię mięśni, maszyny typu Hammer na wolne obciążenie, brama wielofunkcyjna do treningi siłowego, maszyna Smitha, brama do przysiadów, sfrefa wolnego ciężaru, zestawy hantli od 1 do 50 kg,
  • strefa treningu obwodowego, w tym 8 maszyn izolowanych na największe partie mięśni ze stopniowaniem obciążenia, brama wielofunkcyjna,
  • strefa treningu funkcjonalnego, w tym piłki fitness, kettle, piłki BOSU, liny TRX, drabinki,
  • strefa kardio, w tym 12 bieżni, 8 orbitreków, 3 rowery, 1 stepper.

Sprawdź też inne wersje karnetów: