Zajęcia grupowe to świetna forma aktywności dla osób, które motywuje praca z innymi ćwiczącymi oraz trenerem. Wszystkie ćwiczenia przebiegają według scenariusza proponowanego przez osobę prowadzącą zajęcia, najczęściej w rytm muzyki.

Na czym polegają zajęcia?

Trening grupowy to ćwiczenia w rytm muzyki w grupie osób, prowadzone przez wykwalifikowanego trenera. Zależnie od przebiegu i intensywności umożliwiają zazwyczaj silną redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę wydolności i wytrzymałości organizmu. Poprawiają humor dzięki wspólnym wysiłkom w dążeniu do jeszcze lepszego ciała i zdrowia. Trening zwykle przebiega z użyciem różnych akcesoriów, takich jak maty, hantle, stepy, trampoliny.

Jakie zajęcia są do Twojej dyspozycji?

W ofercie klubu fitness Akademii Holistycznej Rejowska 99 znajdują się:

  • zajęcia dla dzieci: karate, junior dance, kids dance, gimnastyka korekcyjna,
  • zajęcia dla dorosłych: cardioboks, pilates, tabata, trampoliny, indoor cycling, zdrowy kręgosłup, body art, TBC, dwa rodzaje jogi, dance, trening wzmacniajacy, sztangi, latino step, super linia i inne.

Wszystkie zajęcia odbywają się w specjalnie przygotowanych do tego celu salach, z których część jest klimatyzowana. Sala do indoor cyclingu została wyposażona w rowery stacjonarne i specjalnie zaprojektowane oświetlenie oraz nagłośnienie.

Sprawdź też inne wersje karnetów: